Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Chrystusa Króla „B”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Chrystusa Króla „B”

 

 1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z dziećmi, które w tym ryku przystąpią do I Komunii św. razem z rodzicami.

 

 1. Dziś taca na potrzeby WSD naszej Diecezji, Bóg zapłać za złoże ofiary.

 

 1. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Kościele Adwent czas który ma nas przygotować na Święta Narodzenia Pańskiego oraz do naszego spotkania z Bogiem w wieczności.

 

 1. W sobotę  Oazy Dzieci z naszej parafii pojedzie na Dzień Wspólnoty Oazy do Zamościa .

 

 1. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 9.30  na plebanii a ministrantów o godz. 10.00.

 

 1. W najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich do Sali w Konkatedrze  o godz. 16.00 i 19.00  na premierę spektaklu „Oskar i Pani Róża ” przygotowany przez naszą młodzież z teatru „Warto”- wstęp wolny.

 

 1. W przyszłą Niedzielę Oaza Dzieci Bożych będzie rozprowadzała sianko na stół wigilijny. Zebrany za to ofiary będą przeznaczone na wyjazdy formacyjne.

 

 1. W Adwencie Roraty w naszej parafii będą odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 6.00. Podczas Mszy św. będą głoszone homilie na temat : „Osoba Ducha Świętego w życiu człowieka”. Nie będzie Mszy o godz.7.00.

 

 1. Dziękujemy Kołom Koronkowym za wczorajsze sprzątanie kościoła.

 

 1. Jest do nabycia Tygodnik Niedziele i Gość Niedzielny, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

 1. W zakrystii są do nabycia kalendarze na 2019r. W kalendarzach są zaznaczone daty różnych wydarzeń w naszej parafii,: pielgrzymek pieszych, autokarowych i innych uroczystości. W szacie graficznej zobaczymy zdjęcia z różnych wydarzeń parafialnych. Cena 10 zł. jest to cegiełka na wsparcie inwestycji w parafii, mile widziane wyższe ofiary.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *