Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Św. Rodziny C

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Św. Rodziny C

  1. Dziś Niedziela św. Rodziny z Nazaretu. Ogarnijmy modlitwą nasze rodziny. Zapraszamy dziś na spotkanie opłatkowe wszystkich Pielgrzymów, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 17.00. Po Mszy św. spotkanie na plebanii.
  2. Jutro zakończenie Roku 2018. Po Mszy św. o godz. 17.00 nabożeństwo dziękczynno- błagalne.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca spowiedź pół godz. przed Mszą św. Do chorych udamy się od godz. 9.00.
  4. W przyszłą Niedzielę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Porządek Mszy św. Niedzielny. Poświecenie kadzidła i kredy. W tym dniu  Msza  św. o godz.9.00 będzie bez kazania po Mszy będą przestawione Jasełka w wykonaniu Uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1. Po Jasełkach wyruszymy w Orszaku Trzech Króli. Serdecznie zapraszamy.
  5. Za tydzień I Niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Taca w tym dniu będzie przeznaczona na cele inwestycyjne.
  6. Przypominamy o koncercie, który odbędzie się 06.01.2018r. o godz. 18.00. Wystąpi Motion Trio ( trio akordeonowe). Przed zespołem wystąpi Pan Marek Majcher. Bilety do nabycia w zakrystii . Koncert poprzedzi Msza św. o godz.17.00 w czasie której zagra Prof. Jan Bokszczanin a zaśpiewa Pani Anna Lubańska, solistka Opery Narodowej z Warszawy.
  7. Jak zawsze mamy do nabycia prasę katolicką Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Są jeszcze do nabycia kalendarze na 2019r.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *