Ogłoszenia parafialne na XXIII Niedzielę Zwykłą „C”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia parafialne na XXIII Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na potrzeby WSD naszej diecezji, Bóg zapłać za łożone ofiary. Dziś z poświęcenie ziarna z racji święta Narodzenia NMP. ???
2. W czwartek zapraszamy na 18.30 na plebanię na spotkanie teatru „Warto”.
3. Zachęcamy chłopców którzy chcieli by zostać ministrantami na spotkanie w sobotę na 9.30 na plebanię.
4. W sobotę 14 września, Święto Podwyższenia Krzyża Św. Otoczmy troską również wszystkie przydrożne krzyże. W tym dniu można wziąć udział w akcji Polska Pod Krzyżem. Rozpoczęcie Mszą o godz. 18.00 w parafii św. Stanisława następne przejście pod Krzyż na stadionie i tam nabożeństwo adoracji Krzyża.
5. W sobotę na godz. 18.00 na plebanii zapraszamy na spotkanie Oazy.
6. Za tydzień Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą otoczmy pracowników mediów, zwłaszcza katolickich. Będzie zbierana puszka na KRZ.
7. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci z rodzicami, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św.
8. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Monastyrza, która odbędzie się w sobotę 21 wrześnie wyjazd autokarem o godz. 8.00.
9. W piątek 27 września, zapraszamy na Wieczór Uwielbienia. Rozpoczęcie Mszą św. godz. 17.00. z katechezą na temat Ośmiu Błogosławieństw.
10. W poniedziałek 16 września w godz. 0d 10.00 do 17.00 na Rynku w Lubaczowie odbędzie się akcja rejestracji Dawców szpiku. Zapraszamy osoby w wieku od 18- 55r. życia. W Polsce co godzinę ktoś się dowiaduje że ma białaczkę, czyli nowotwór krwi. Oddając szpik możemy pomóc wielu ludziom.
11. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, Tygodnika Niedziele oraz Gościa Niedzielnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *