Ogłoszenia parafialne na XXV Niedzielę Zwykłą „C”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia parafialne na XXV Niedzielę Zwykłą „C”

1. Dziś w kalendarzu liturgicznym wspominamy bł. Bernardynę Jabłońską, Albertynę urodzoną w Pizunach k. Narola. Dzisiaj po Mszy o godz. 12.00 spotkanie rodziców i młodzieży która w tym roku szkolnym przystąpi do Sakramentu Bierzmowania.

2. Wczoraj odbyła się piesza pielgrzymka do św. Brata Alberta na Monasterz. Msze św. za w intencji pielgrzymów zostaną odprawione w przyszłą niedzielę o godz. 12.00 i w środę 2 października o godz. 17.00. Zakończyliśmy można powiedzieć sezon pielgrzymkowy w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim za udział we wszystkich pielgrzymach w ciągu roku. W pielgrzymowaniu z naszej parafii i z poza wzięło udział ok. tyś pielgrzymów.

3. W piątek zapraszamy na Wieczór Uwielbienia. W tym roku rozpoczniemy cykl katechez dotyczących 8- miu błogosławieństw. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 17.00 późnej Adoracja Najświętszego Sakramentu, pieśni i Bł. Najświętszym Sakramentem.

4. W sobotę o godz. 9.00 na plebanii spotkanie naszej scholii.

5. W sobotę o godz. 9.30 zbiórka kandydatów na ministrantów. Zapraszamy chłopców, którzy chcieli by zostać ministrantami. O godz. 10.00 zbiórka wszystkich ministrantów a o 11.00 spotkanie Oazy na plebanii.

6. Już dziś zapraszamy na koncerty organowe które będą w naszym kościele w październiku i listopadzie, szczegóły będą podane w przyszłą niedzielę.

7. Jest do nabycia Tygodnik Niedziele i Gość Niedzielny, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *