Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą

1. Dziś Światowy Dzień Migrantów i Uchodźców po mszy św. zbiórka do puszek na ten cel. Po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców i młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.

2. We wtorek święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała w piątek wspomnienie Św. Aniołów Stróżów.

3. W czwartek 1 października rozpoczyna się szczególny miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwo Różańcowe w naszym kościele codziennie także w niedzielę o godz. 16.30. Zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie szczególnie dzieci i młodzież. Dzieci w tym dniu przyniosą serduszka ze swoim imieniem i nazwiskiem składamy je do koszyczka na stolika pod chórem i codziennie po mszy św. odbędzie się losowanie figurek MB, które dzieci zabiorą do domu i przyniosą następnego dnia. Dla wytrwałych są przewidziane nagrody.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I piątek spowiedź rano od godz. 6.30 a po południu od godz. 16.00. W Antonikach spowiedź od godz. 15.00 a następnie Msza św. Do chorych udamy się od godz. 9.00.

5. W sobotę o godz. 9.00 próba scholii, o 10.00 zbiórka ministrantów i kandydatów a o 11.00 spotkanie oazy.

6. Za tydzień I niedziela miesiąca. Po mszy o godz. 12.00 zmiana tajemnic Różańcowych. Na godz. 13.15 zapraszamy rodziców i dzieci które w tym roku szkolnym przyjmą I Komunię św. Podczas spotkania dzieci otrzymają różańce. Taca za tydzień na cele inwestycyjne. Puszka na Caritas.

7. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, Tygodnika Niedzieli oraz Gościa Niedzielnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *