Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą Rok ”C”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą Rok ”C”

1. Od wtorku rozpocznie się miesiąc październik, czas szczególnej modlitwy na różańcu. W naszym kościele różaniec codziennie o godz. 16.30. Po różańcu Msza św. We wtorek po różańcu dzieci otrzymają plansze na które będą wklejać obrazki z poszczególnych dni obecności na różańcu. Kto zbierze największą liczbę obrazków dla tych są przewidziane nagrody. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych.

2. Za odmówienie różańca każdego dnia możemy uzyskać odpust zupełny.

3. W środę 2 października, Rycerze Kolumba zapraszają do parafii św. Stanisława na Rekolekcje dla mężczyzn. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00. Szczegóły są umieszczone na plakacie a przedstawiciele Rycerzy Kolumba po Mszy św. udzielą szczegółowych informacji.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek spowiedź pół godz. przed Mszą św. poranną a po południu spowiedź od godz. 16.00. W Antonikach o godz. 15.00. Do chorych udamy się: ks. Paweł od godz. 9.00. ks. Marian od 10.30.

5. Za tydzień I Niedziela miesiąca po Mszy o godz.10.30 spotkanie rodziców i kandydatów na ministrantów. Po Mszy o godz.12.00 zmiana tajemnic różańcowych. A następnie ok. godz.13.15 spotkanie rodziców i dzieci przed I Komunią św. Dzieci otrzymają różańce. Taca w przyszłą Niedzielę będzie przeznaczona na cele inwestycyjne. Po Mszach będzie zbierana puszka na Caritas.

6. W przyszłą Niedzielę zapraszamy na Recital Organowy w wykonaniu Krzysztofa Gołębiowskiego z Belgii. Rozpoczęcie o godz. 18.00.

7. Jest do nabycia Tygodnik Niedziele i Gość Niedzielny, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *