Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedzielę Zwykłą

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedzielę Zwykłą

  1. Dzisiaj obchodzimy XVII Dzień Papieski.
  2. Po Mszach świętych zbiórka ofiar do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. Jak dotychczas dzieci razem z rodzicami, dziadkami i wierni naszej parafii licznie uczestniczą w nabożeństwie różańcowym. To cieszy .
  4. Od Jutra czyli w poniedziałek i wtorek będziemy przeżywać rekolekcje przed peregrynacją Krzyża Wielkopiątkowego św. Jana Pawła II. Msze św. o godz.7.00, 9.00, 17.40. We wtorek spowiedź pół godz. przed Mszą.
  5. Środę 11 października o godz. 17.00 przywitamy Krzyż w naszej parafii natomiast 12 października o godz. 15.00 Msza św. na pożegnanie krzyża. Po Mszy św. na przywitanie odmówimy część bolesną różańca. O godz. 21.00 Apel Jasnogórski , o 21.30 Msza św. którą będą sprawować ks. rodacy. W czwartek czuwanie rozpoczniemy od Mszy św. o godz. 7.00, po Mszy zapraszamy Legion Maryi i Apostolat Maryjny aby podjęły czuwanie do godz. 10.00, Od godz. 10.00 do 12.00 Krzyż będzie w kaplicy szpitalnej na 12.30 zapraszamy do adoracji dzieci i młodzież z nauczycielami  ze Szkoły Podstawowej  1. Następnie o godz. 15.00 zostanie odprawiona Msza św. na pożegnanie Krzyża, który przekażemy do parafii św. Stanisława.
  6. W środę z racji peregrynacji Krzyża różaniec o godz. 16.00.
  7. W sobotę 14 października Dzień Edukacji Narodowej. W modlitwie pamiętajmy o nauczycielach. W tym dniu o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji śp. Jana Kuchara wieloletniego nauczyciela, na tę Mszę św. przybędą koledzy z jego roku studiów z Rzeszowa ze Szkoły Pedagogicznej.
  8. Jest do nabycia Tygodnik Niedziele i Gość Niedzielny, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  9. Zechciejmy znaleźć czas aby przeżyć te wydarzenia w naszej parafii, weźmy udział w rekolekcjach i czuwaniu przy Krzyżu. Polecajmy te sprawy Matce Bożej – Pod Twoją obronę…

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *