Intencje Mszalne od 26.08. do 01.09. 2019r.

ks. PawełIntencje mszalneDodaj komentarz

Intencje Mszalne od 26.08. do 01.09. 2019r.

Poniedziałek 26.08
7.00 – + Stanisław Dec (od córki Anny z rodziną)
7.00 – + Danuta Dopko (od koleżanek z pracy)
17.00 – + Aniela i Władysław Ozimek (Greg.)
17.00 – + Władysław Mazurkiewicz

Wtorek 27.08
7.00 – + Danuta Dopko (od sąsiadów)
7.00 – + Teofil Richter (od Caritas w Różańcu)
17.00 – + Aniela i Władysław Ozimek (Greg.)
17.00 – W intencji Apostolatu Maryi

Środa 28.08
7.00 – Dziękczynno- bł w 48 r. ślubu Jerzego i Genowefy o zdrowie i potrzebne
łaski dla nich dla dzieci i wnuków
7.00 – + Zbigniew Hass (od Dominika Kisała)
17.00 – + Władysław i Aniela Ozimek Ozimek (Greg.)
17.00 – Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:
1)Dziękczynno- bł. w 16 r. ur. Karoliny Broź i Bartka
2)O zdrowie i szczęśliwą operację dla Franciszki
3)Dziękczynno- bł. w 14r. ur. Mikołaja o opiekę MBNP i dary Ducha św.
4)

Czwartek 29. 08
7.00 – + Katarzyna Kuzyk (od Justyny i Rafała Dziura )
7.00 – + Teofil Richter (od pracowników i uczestników Terapii zajęciowej
Caritas w Różańcu)
17.00 – + Aniela i Władysław Ozimek (Greg.)
17.00 – W 18r. ślubu Mirosława i Elżbiety z podziękowaniem za otrzymane łaski
z prośbą o opiekę MB dla małżonków i ich dzieci

Piątek 30. 08
7.00 – + Katarzyna Kuzyk (od Romana i Józefy Kuzyk)
7.00 – + Teofil Richter (od pracowników i uczestników Terapii zajęciowej
Caritas w Różańcu)
17.00 – + Aniela i Władysław Ozimek (Greg.)
17.00 – + Stanisław, Maria, Andrzej Furgała, Tomasz Czapka

Sobota 31.08
7.00 – + Teofil Richter (od pracowników i uczestników Terapii zajęciowej
Caritas w Różańcu)
7.00 – + Katarzyna Kuzyk (od teściowej oraz Czesławy i Eugeniusza Kornaga)
17.00 – + Stanisław Dec (od rodziny Lepionków i Jędrzejewskich)
17.00 – + Andrzej (5r.) za rodziców i rodzeństwo

Niedziela 01.09
7.00 – + Katarzyna Kuzyk (od Krystyny i Michała Drelich z rodziną)
7.00 – + Jan Sieradzki (17r.)
9.00 – Dziękczynno- bł w intencji Tomasza i Jadwigi w 3r. ślubu
9.00 – + Bronisław Szawłoga (8r.) Józefa (k) Antoni i Anastazja
10.30 – + Aniela Duda (Greg.)
10.30 – + Emilia Kosina (Greg.)
12.00 – + Czesław Kapel (Greg.)
12.00 – Za Parafian / w intencji Kół Różańcowych/
17.00 – Dziękczynno- bł w 8r. ślubu Agnieszki i Huberta
17.00 – + Stefania i Bolesław Guty za zm. z rodz. Guty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *