OGŁOSZENIA: 05-12.02.2017

ks. MariuszOgłoszeniaDodaj komentarz

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

05 – 12 lutego 2017 r.

 

 1. Dzisiaj V Niedziela Zwykła oraz I Niedziela Mies. Po Sumie wystawienie Najśw. Sakr. i zmiana tajemnic Różańca św. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na fundusz inwestycyjny w naszej Parafii

 

 1. W tym tygodniu wspominamy:
 • Poniedziałek – 06 II – św. Pawła Miki i Towarzyszy, mm
 • Piątek – 10 II – św. Scholastyki, dz
 • Sobota – 11 II – NMP z Lourdes, czyli XXV Światowy Dzień Chorego. Nabożeństwo dla chorych wraz z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych podczas wieczornej Mszy św. o godz. 1700. Do przyjęcia sakramentu nie przystępują osoby zdrowe oraz te, które w ostatnim czasie go przyjęły. Mogą natomiast przyjąć wyłącznie ci, którzy borykają się z przewlekłymi chorobami, są po 70 roku życia oraz wybierają się w najbliższym czasie np. na zabieg operacyjny do szpitala.

 

 1. Po Sumie (w dniu dzisiejszym) Relikwie św. Jana Pawła II rozpoczną peregrynację wśród rodzin w miejscowości Bałaje. W każdą niedzielę o godz. 1200 będzie sprawowana w ich intencji Msza św. dziękczynna, na którą serdecznie zapraszamy. Niech dobry Bóg za przyczyną Świętego wszystkim błogosławi.

 

 1. Szkoła Muzyczna zaprasza w dniu dzisiejszym na Koncert Orkiestry Lwowskiej, który odbędzie się w Auli o godz. 1700 – wstęp wolny.

 

 1. Ofiary które wpłynęły w ubiegłym tygodniu: Os. Jana Pawła II – 2.200,- zł

 

 1. Do nabycia jest prasa katolicka:
 • Niedziela:
 • Gość Niedzielny:

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *