Program Kolędy 2018/ 2019

ks. PawełAktualności, OgłoszeniaDodaj komentarz

PROGRAM KOLĘDY: 2018/2019

Czwartek 27 XII 2018r.  od godz. 8.30 – ANTONIKI od 14.00  MOKRZYCA

Piątek 28 XII  2018 r.

Od godz. 8.30 – Ul. Mickiewicz, Ul. Kolejowa, Ul. Dębickiego

 

Sobota  29 XII 2018r.

Od Godz. 8.30 –    ul. Wojska Polskiego,

  1. Kombatantów,
  2. Batalionów Chłopskich,
  3. Grota Roweckiego,
  4. Armii Krajowej

 

 

Poniedziałek 31.12.   od godz.8.30. –  2 księży:

  1. Okrężna, ul. Misztala,
  2. Witwickiego,
  3. Obrońców Lubaczowa

 

Poniedziałek  31.12  od godz. 08.30 – 1 ksiądz:

  1. Chrobrego,
  2. Krzywoustego,
  3. Łokietka

 

Środa          02 I od Godz. 15.00 – Oś. Jagiellonów bloki nr 6 i 8

 

Czwartek    03 I od Godz. 15.00 – Oś. Jagiellonów bloki nr 7 i 7a

 

Piątek        04 I od Godz. 15.00 –   1 ksiądz Oś. Jagiellonów blok nr 10

 

 

Sobota 05.01  od godz. 830 – ul. SZOPENA, ul. SZPITALNA (część od ul. Mickiewicza), ul. LEŚNA, blok ZOZ, ul. KASZTANOWA, ul. BUDOWLANYCH;

 

 

Program kolędy 07.01- 12.01

Poniedziałek 07.01 od godz.15.00 – Osiedle Jagiellonów bloki nr 1, 2

 

Wtorek 08.01 od godz. 15.00 – Osiedle Jagiellonów bloki nr 3, 4

 

 

Czwartek 10.01 od godz. 15.00      – Ul. Nowickiego

– Ul. Pszennego

– Ul. Korzeniowskiego

– Ul. Bohaterów Września

 

 

Piątek 11.01 od godz. 15.00

– Ul. Sikorskiego

– Ul. Westerplatte

– Bloki przy ulicy Szopena nr 28 i 32

 

 

Sobota 12.01 od godz.8.30

– Bałaje,

– Ul. Przemysłowa

– Ul. Obrońców Lwowa

– Ul. Pod Borem

– Ul. Leszczyńskiego

– Ul. Kruczka

– Ul. Szymańskiego

– Ul. Szpitalna (od ul. Leszczyńskiego)

 

 

Program kolędy 14.01- 19.01

 

Poniedziałek 14.01 od godz.15.00 – Osiedle Unii Lubelskiej bloki nr 9,10,11,12

 

Wtorek 15.01 od godz.15.00         – Osiedle Unii Lubelskiej bloki nr 6,7,8

 

Środa 16.01 od godz. 15.00       – Osiedle Unii Lubelskiej bloki nr 4, 5

 

Czwartek 17.01 od godz. 15.00  – Osiedle Unii Lubelskiej bloki nr 1, 3a, 3b, 3c

 

Piątek 18.01 od godz. 15.00         – Osiedle Unii Lubelskiej blok nr 2

 

Sobota 19.01 od godz.8.30

– Ul. Piaski

– Ul. Rolna

– Ul. Wodna

– Ul. Piaskowa

– Ul. Zielona

– Ul. Baziaka

– Ul. Unii Lubelskiej

– Ul. Konopnickiej

– Ul. Nowa

– Ul. Witosa

 

Program kolędy 21.01- 23.01

Poniedziałek 21.01 od godz.15.00 –  Osiedle Mickiewicza bloki nr 7,8,9

oraz domy przy Ul. Pluchy i Ul.  Ks. Gwoździa

 

Wtorek 22.01 od. godz.15.00 –  Osiedle Mickiewicza bloki nr 4,5,6

 

Środa 23.01 od godz. 15.00   –   Osiedle Mickiewicza bloki nr 1,2,3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *