OGŁOSZENIA – IV N. A.

ks. MariuszOgłoszeniaDodaj komentarz

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

20 – 27 grudnia 2015 r.

  1. Dzisiaj przypada IV ostatnia Niedziela Adwentu.
  1. W zakrystii można jeszcze nabyć opłatek na stół wigilijny.
  1. W środę (23 XII) od godz. 900 wizyta chorych z przygotowaniem do Świąt. Prosimy o zgłaszanie w dniu dzisiejszym.
  1. Od środy (16 XII) rozpoczęliśmy Nowennę przed Urocz. Narodzenia Pańskiego. Zapraszamy na wspólny śpiew codziennie o godz. 1645.
  1. W czwartek Wigilia Bożego NarodzeniaMsze św. w Kościele o godz. 700 i 2400. Nie ma Mszy św. o godz. 1700Wieczorem gromadzimy się na „Wieczerzy wigilijnej”. Dzielimy się opłatkiem, który jest znakiem obecności Jezusa pośród nas. Pamiętajmy o modlitwie, przeczytaniu fragmentu Pisma Św. o Narodzeniu Jezusa z Ewangelii św. Łukasza (Łk 2, 1-14), śpiewamy kolędy i wystrzegamy się alkoholu. Niech to będzie wieczór z Bogiem, który przychodzi do nas w gościnę. „Pasterka” w Noc Narodzenia Jezusa o godz. 2400. W Antonikach o 2200. Serdecznie zapraszamy.
  1. W Boże Narodzenie (25 XII) i w Św. Szczepana (26 XII) – Msze św. odprawiane są w układzie niedzielnym.
  1. W niedzielę (27 XII) przypada Święto Świętej Rodziny z Nazaretu oraz nakładające się wspomnienie Św. Jana Apostoła. Ogarniamy swoją modlitwą wszystkie nasze rodziny, aby na wzór Bożej Rodziny wiodły święte życie. Rozdzielenie wina tylko po Mszy wieczornej o godz. 1700.
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: Świece Wigilijne, Kalendarze KRZ oraz sianko na stół wigilijny, w którym wewnątrz znajdują się modlitwy rodziny odmawiane przy stole wigilijnym.
  1. OFIARY, które w minionym tygodniu wpłynęły na pozyskanie nowych organów: (…)
  1. Dzisiejsza prasa katolicka „Niedziela” jest w cenie 10 zł. ze względu na zamieszczony w niej kalendarz ścienny i płytę CD o Janie Pawle II pt. „Santo Subito”. Zachęcamy do lektury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *