Niedziela 05.03.2023r. II Niedziela Wielkiego Postu
7.00 – + Wiesława(k) Bauman – greg.
7.00 – + Eugeniusz Furgała – of. siostrzeńca Krzysztofa z rodziną
9.00 – + Genowefa 4 r. śm. i Marcin
9.00 – + Maria Sopel, Anna, Szczepan Krzyszkowski
10.30 – + Katarzyna, Jan Antosz, Zofia i Józef Leja
10.30 – + Stanisław Gemzik – greg.
12.00 – W intencji róż różańcowych z prośbą o zdrowie i bł. Boże
12.00 – + Antoni i Stefania Marcińczyk
17.00 – + Maria 19 r. śm., Błażej, Józef, Jan, Aniela zm. z rodz. Broś
17.00 – + Janina Marcinowska – greg.
Poniedziałek 06.03.2023r.
7.00 – + Wiesława(k) Bauman – greg.
7.00 – Dziękczynno-błagalna w 54 r. urodzin o zdrowie, bł. Boże na dalsze lata życia dla Danuty
Cholewiński
17.00 – + Stanisław Gemzik – greg.
17.00 – + Janina Marcinowska – greg.
Wtorek 07.03.2023r.
7.00 – + Wiesława(k) Bauman – greg.
7.00 – + Irena Jacek 8 r. śm.
7.00 – + Grażyna Golba – of. Elżbiety Gliniak, Wandy Opałacz i Janiny Cząstka z rodzinami
17.00 – Dziękczynno-błagalna z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Krzysztofa, jego żony i dzieci
17.00 – + Stanisław Gemzik – greg.
17.00 – + Janina Marcinowska – greg.
Środa 08.03.2023r.
7.00 – + Janina Marcinowska – greg.
7.00 – + Wiesława(k) Bauman – greg.
7.00 – + Maria Szczurko 18 r. śm i Michał Szczurko
17.00 – + Stanisław Gemzik – greg.
17.00 – + Maria, Alojzy, Teresa, Irena i zm. z rodziny
17.00 – Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:
1) – + Stanisław Kornaga 18 r. śm., Rozalia i zm. z rodz. Kornagów i Skibickich
2) – + Justyna Skalik, Stanisław, Edward, Maria i Antoni Nepelski
3) – + Helena Mroczka 1 r. śm.
4) – + Janina i Władysław Skiba, Krystyna i Ryszard Sieradzan, Józef Kazik
5) – Dziękczynno-błagalna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę MB, światło DŚ dla Michaliny z racji
12 rocznicy urodzin oraz potrzebne łaski dla jej siostry Gabrysi i rodziców
Czwartek 09.03.2023r.
7.00 – + Wiesława(k) Bauman – greg.
7.00 – + Eugeniusz Furgała – of. siostrzeńca Andrzeja z rodziną
17.00 – + Stanisław Gemzik – greg.
17.00 – + Janina Marcinowska – greg.
Piątek 10.03.2023r.
7.00 – + Wiesława(k) Bauman – greg.
7.00 – + Antoni Czernysz – of. współpracowników Kreatywnego Centrum Edukacji
I współpracy gospodarczej w Hrubieszowie
7.00 – + Beata 1 r. śm.
17.00 – + Janina Marcinowska – greg.
17.00 – + Stanisław Gemzik – greg.
17.00 – + Józef Kuras 2 r. śm.
Sobota 11.03.2023r.
7.00 – + Wiesława(k) Bauman – greg.
7.00 – + Grażyna Golba – of. Józefa i Teresy Karaś
7.00 – + Antoni Czernysz – of. dyrekcji i grona pedagogicznego oraz pracowników SP nr 1
w Hrubieszowie
17.00 – + Stanisław Gemzik – greg.
17.00 – + Janina Marcinowska – greg.
17.00 – + Stefan Wać i Lesław Wać
Niedziela 12.03.2023r. III Niedziela Wielkiego Postu
7.00 – + Wiesława(k) Bauman – greg.
7.00 – + Mikołaj Żurawel 6 r. śm. i jego rodziców Katarzyny i Jana Żurawel
9.00 – + Rogowski Edward 6 r. śm.
9.00 – + Tymczyszyn Franciszek, Wasik Edward, Adela, Stanisław
10.30 – + Waldemar Dubielak 23 r. śm.
10.30 – + Stanisław Gemzik – greg.
12.00 – O zdrowie i bł. Boże, opiekę MB i św. Patronów dla Gabrysi, Filipa i Michała – of.
rodzina
12.00 – + Stanisław Pryma – of. szwagra Janusza z rodziną
17.00 – + Janina Marcinowska – greg.