Ogłoszenia: 03-10.06.2016 r.

ks. MariuszOgłoszeniaDodaj komentarz

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

04 – 10 kwietnia 2016 r.

 

  1. Dzisiaj obchodzimy II Niedzielę Wielkanocy czyli Niedzielę Miłosierdzia Bożego oraz I-ą Niedzielę Mies. Dniem dzisiejszym rozpoczynamy również Tydzień Miłosierdzia. W tym szczególnym czasie zachęcamy wszystkich do odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańca św. Ofiary składane do puszek przeznaczone są na „Fundusz Caritas”.

 

  1. Jutro – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 700, 900 i 1800.

 

  1. W środę o godz. 1600 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do przyjęcia I-ej Komunii św. oraz ich rodzicami.

 

  1. Za tydzień (10.04.) po Sumie (na Plebanii) Spotkanie Rady Parafialnej oraz (w Kościele) spotkanie Rodziców i Młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

 

  1. Osoby zainteresowane wyjazdem na ŚDM do Krakowa proszone są o zapisywanie się do końca tego tygodnia u Ks. Macieja.

 

  1. W Parafii Św. Stanisława w dniu dzisiejszym rozpoczyna się czuwanie modlitewne – „Jerycho”. Duszpasterze zapraszają i zachęcają do wspólnej modlitwy.

 

  1. Rozpoczęliśmy pierwsze remonty związane z adaptacją budynku na „nową Plebanię” w wymiarze: zmiana poszycia części dachu, ocieplenie stropu oraz modernizacja instalacji grzewczej. Przy tej okazji serdecznie dziękujemy za ofiary indywidualne oraz te złożone na dzisiejszą tacę.

 

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedziela, a w niej: Terror w Brukseli; Przesłanie Papieża Polaka na Rok Miłosierdzia; Dramat chrześcijan i milczenie świata; Putin zaskakujący – o samotności jednoosobowej władzy; Św. Ginna – święta żona i matka.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *