OGŁOSZENIA: 04-11.06.2017

ks. MariuszOgłoszeniaDodaj komentarz

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

04 – 11 czerwca 2017 r.

 

 

  1. Dzisiaj świętujemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Pocieszyciela, który jest „Darem Ojca i Syna” dla umocnienia Kościoła, a którego otrzymaliśmy w sakramencie bierzmowania. Z racji I-ej Niedzieli Mies., po Sumie Wystawienie Najśw. Sakr. i zmiana tajemnic Różańca św. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na ocieplenie i elewację budynku parafialnego.

 

  1. W ostatnią niedzielę odbyła się – „Majówka dla Mamy”. Dziękujemy wszystkim za przygotowanie smakołyków, obecność oraz gry i zabawy dla dzieci.

 

  1. W czwartek rozpoczęliśmy nowy miesiąc czerwiec. Zapraszamy na Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie o godz. 1740, natomiast w niedziele o godz. 1640.

 

  1. Jutro (05.06) drugi dzień „Zielonych Świątek” czyli Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz.: 700 i 1800. W Antonikach o godz. 900.

 

  1. W czwartek (19.06)Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msze św. o godz.: 700 i 1800.

 

  1. Jeszcze raz zachęcamy do wzięcia udziału w II-ej Pieszej Pielgrzymce do św. Antoniego w Nowinach Horynieckich. Odbędzie się ona w najbliższą sobotę – 10.06. Wyjście sprzed Kościoła o godz. 700. Zapisy u Księży w zakrystii.

 

  1. Za tydzień (11.06)Uroczystość Trójcy Najświętszej, która kończy okres Komunii św. wielkanocnej. Zachęcamy jeszcze do skorzystania z sakramentu pokuty i Komunii wielkanocnej.

 

  1. W minionym tygodniu wymieniliśmy ostatnie okna na parterze budynku parafialnego. Dziękujemy za ofiary, które na ten cel wpłynęły.

 

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *