OGŁOSZENIA: 16-23.04.2017

ks. MariuszOgłoszeniaDodaj komentarz

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

16 – 23 kwietnia 2017 r.

 

  1. Dzisiaj świętujemy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Serdecznie witamy i pozdrawiamy Świątecznych Gości. Wszystkim życzymy: radosnych i pełnych ciepła w sercu Świąt w rodzinnym gronie.

 

  1. Rozpoczynamy Oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Jezusa na cały tydzień. Z tej racji w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

  1. Jutro – drugi dzień Świąt. Msze św. w układzie niedzielnym. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na KUL.

 

  1. Za tydzień (23.04.) Niedziela Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna tzw. Tydzień Miłosierdzia. Ofiary składane do puszek przeznaczone będą na „Fundusz Caritas”.

 

  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy podczas Triduum Paschalnego czuwali przy Chrystusie, zarówno w Wielki Piątek, jak i w Wielką Sobotę. Dziękujemy za przygotowanie procesji Rezurekcyjnej, wszystkim: Panom i Paniom, Młodzieży oraz Dzieciom niech Zmartwychwstały Chrystus błogosławi.

 

  1. Dziękujemy za wszystkie ofiary, które wpłynęły na kwiaty i dekorację do Grobu Pańskiego. Dziękujemy za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą Uroczystość: panu kościelnemu Januszowi oraz całej jego ekipie.

 

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz dwumiesięcznika młodzieżowego: Miłujcie się.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *