ogłoszenia: 28.02-06.03.2016 r.

ks. MariuszOgłoszeniaDodaj komentarz

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

28 lutego – 06 marca 2016 r.

 1. Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu. Dobiegają końca tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne. Dziękujemy Miłosiernemu Bogu za czas ciszy, skupienia oraz za Ojca Rekolekcjonistę – ks. Michała Maciołka. Niech dobry Bóg przymnaża w nas wszystkich owoce przeżyć rekolekcyjnych.

 

 1. W tym tygodniu:
 • I Piątek Mies. – Nabożeństwa o godz. 700 i 1700. Spowiedź wieczorem od godz. 1630. W Antonikach o godz. 1500. Wizyta u chorych od godz. 900.
  Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz.: 630, 1630 oraz po Mszy św. wieczornej. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 1600.
 • I Sobota Mies. – Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP przed Mszą św. wieczorną.
 • W przyszłą niedzielę – I-a Niedziela Miesiąca. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańca św. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 1630.

 

 1. Od poprzedniej niedzieli możemy już składać ofiary do puszek przeznaczone na kwiaty i dekoracje do Grobu Pańskiego. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

 

 1. Alumn IV roku – Marcin Kornaga, dnia 22.02 br. z rąk ks. Bpa Mariusza Leszczyńskiego w WSD przyjął posługę akolitatu, która na mocy Prawa Kanonicznego zezwala na udzielanie Najświętszego Sakramentu. Marcinowi gratulujemy i życzymy wytrwałości w rozeznawaniu powołania Bożego.

 

 1. OFIARY, które w minionym tygodniu wpłynęły na pozyskanie nowych organów: (…).

 

 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej „Niedziela”, w której warto przeczytać: Młodzież wierna Chrystusowi; Gwałtownik w sutannie – o słudze Bożym ks. Franciszku Blachnickim, założycielu Ruchu Światło Życie; Studniówka Rządu Beaty Szydło; Niezłomni wyklęci; Szafa Kiszczaka; Rodzina 500+.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *