Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedzielę zwykłą

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedzielę zwykłą

 

 1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na potrzeby WSD naszej diecezji, Bóg zapłać za złożone ofiary.

 

 1. W czwartek próba teatru Warto o godz.19.00 na plebanii.

 

 1. W piątek 14 września święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Niech będzie to dzień podkreślenia, że Krzyż w naszym życiu zajmuje nadal szczególne miejsce. Otoczmy również troską przydrożne Krzyże.

 

 1. W sobotę zbiórka ministrantów na plebanii o godz.10.00. Wszystkich chłopców po I Komunii Św., którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy na godz.9.30.

 

 1. Za tydzień Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Z tej racji będzie zbierana puszka na KRZ.

 

 

 1. W przyszłą Niedzielę po Mszy o godz.12.00 zapraszamy na spotkanie rodziców oraz młodzież, która w tym roku przystąpi do Sakramentu Bierzmowania.

 

 

 1. 22 września organizujemy pielgrzymkę na Monastyrz do św. Brata Alberta, koszt pielgrzymki 20 zł. zapisy w zakrystii .

 

 1. 6 października organizujemy wyjazd z naszej parafii na 12 godzinne spotkanie rekolekcyjne młodych na stadionie narodowym. Hasło spotkania: Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania, chętnych zapraszamy do zapisywania się w zakrystii po Mszy św.

 

 1. Na balustradzie chóru możemy zauważyć dwa nowe obrazy, które namalował Pan Jerzy Plucha. Będą jeszcze obrazy w prezbiterium czterech ewangelistów i stacje Drogi Krzyżowej. Gdyby ktoś chciał wesprzeć to dzieło ofiarą, to składamy serdeczne podziękowanie. Niech pięknieje wystrój naszego kościoła na chwałę Bożą.

 

 1. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze książkowe i ścienne na 2019r.

 

 

 1. Jest do nabycia Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny , zachęcamy o lektury prasy katolickiej.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *