Ogłoszenia na XIXNiedzielę Zwykłą „A”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia na XIXNiedzielę Zwykłą „A”

1. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Wawrzyńca diakona męczennika, we wtorek św. Klary, w piątek św. Maksymiliana Marii Kolbego.

2. W wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego pamiętajmy w modlitwie za pomordowanych w więzieniach, obozach i łagrach.

3. W sobotę 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP, nazywana też Świętem MB Zielnej. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 10.30 , 12.00 i 17.00. W Antonikach o godz.9.00. Podczas Mszy św. poświęcenie tegorocznych zbóż, ziół i kwiatów

4. W niedzielę 16 sierpnia na Mszy św. o godz. 10.00 Uroczystość I Komunii Św. w naszej parafii. Nie będzie Mszy o godz.10.30. Podczas Mszy o godz. 10.00 w kościele mogą przebywać tylko dzieci z rodzicami i chrzestni. Pozostałych prosimy aby uczestniczyli we Mszy św. na placu kościelnym.

5. W piątek 14 sierpnia o godz. 15.00 odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych przez dzieci a następnie ich pierwsza spowiedź. Zapraszamy również do skorzystania z sakramentu spowiedzi rodziców i chrzestnych.

6. Z racji zaostrzenia zasad bezpieczeństwa w powiecie przemyskim nie organizujemy w tym roku pielgrzymki do Kalwarii Pacławskiej. Można indywidualnie wybrać się na uroczystości odpustowe.

7. Jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *