Ogłoszenia na XVIII Niedzielę Zwykłą „B”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia na XVIII Niedzielę Zwykłą „B”

1.Dziś pierwsza Niedziela miesiąca po Mszy św. o godz.12.00 zmiana tajemnic Różańcowych. Taca dzisiejsza jest przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. Jutro Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00 w Antonikach o godz.16.00.

3. W najbliższy Piątek o godz.19.00 w naszym kościele kolejny Koncert Organowy, wystąpi wybitny muzyk z Budapesztu. Serdecznie zapraszamy.

4. W przyszłą niedzielę 12 sierpnia wyruszy z naszego miasta pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej. Wyjazd rano o godz. 6.00 spod dworca PKP. Jedziemy autokarami, gdyż w niedzielę nie kursuje pociąg dla tego bardzo prosimy aby się zapisywać na pielgrzymkę w kancelarii , zapisy do czwartku. Koszt dojazdu autokarem do Przemyśla i 15 sierpnia z Przemyśla do Lubaczowa ok. 30 zł. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce do Matki Bożej Kalwaryjskiej.

5.  Módlmy się za pielgrzymów zdążających do Częstochowy, za pielgrzymów do Kalwarii Pacławskiej. Polecajmy wszystkich wypoczywających na wakacjach dla rolników o dobrą pogodę na czas zbiorów.

6.  Jest do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich ciekawe artykuły . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *