Ogłoszenia na XX Niedzielę Zwykłą „ A”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia na XX Niedzielę Zwykłą „ A”

1. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej. Prządek Mszy św. : 7.00. 9.00, 10.00, 12.00 i 17.00 nie będzie Mszy o godz. 10.30. Podczas Mszy św. o godz. 10.00 dzieci klas III przyjmą I Komunię św. przystąpi 54 –o dzieci. Od poniedziałku do soboty dzieci przychodzą na Msze o godz. 17.00 na tzw. biały tydzień. Dziękujemy rodzicom dzieci za dar na rzecz parafii 3 tyś zł.

2. Powoli kończy się czas wakacyjnego wypoczynku. Skłania to do refleksji nad dobrym wykorzystaniem tego czasu który pozostał.

3. W tym tygodni w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Jacka, w czwartek św. Bernarda w sobotę NMP Królowej.

4. Od jutra posługę w naszej parafii ks. Łukasz Kolasa dziękujemy księżom ks. Kamilowi i ks. Piotrowi za dotychczasową pomoc i posługę.

5. Jak zawsze zachęcamy lektury czasopism Niedzieli oraz Gościa Niedzielnego. Znajdziemy tam ciekawe artykuły z życia kościoła. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6. Wszystkim wypoczywającym na wakacjach, gościom którzy przebywają w naszym mieście i naszej parafii, życzymy dobrego wypoczynku .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *