Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Adwentu

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Adwentu

  1. Dziś I Niedziela miesiąca po Mszy św. O godz.12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiejszą Niedzielą rozpoczynamy czas Adwentu, który ma nas przygotować do świąt Narodzenia Pańskiego oraz do powtórnego przyjścia Jezusa na końcu czasów. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na tacę, które są przeznaczone na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii. Zakończyliśmy ocieplenie plebanii i wykonanie elewacji, trwają prace przy wykładaniu kostki brukowej przy plebanii.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz.12.00, poświęcimy opłatki na stół wigilijny.

3.Dzisiaj premiera spektaklu „Zraniony Pasterz” przygotowany przez młodzież z teatru „Warto” , zapraszamy na godz. 16.00 do MDK w Lubaczowie.

4.W najbliższy piątek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz.6.00 , 7.00, 9.00 i 17.00. Na Mszy św. o godz. 17.00 będzie możliwość podjęcia Duchowej Adopcji dziecka poczętego.

5.W piątek spotkanie Oazy Dzieci Bożych o godz. 15.30 na plebanii. W najbliższą sobotę dzieci wyjeżdżają  do Zamościa w związku z tym prosimy rodziców o kontakt z ks. Marianem.

6.W najbliższą niedzielę spotkanie Rady Parafialnej o godz. 16.00 na plebanii.

7.W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.12.00 spotkanie rodziców i dzieci, które w tym roku szkolnym przyjmą I komunię św. Podczas spotkania dzieci otrzymają medaliki.

8.Za tydzień młodzież ze Szkolnego Koła Caritas będzie rozprowadzać ozdoby  na choinkę oraz na świąteczny stół.

9.Zapraszamy dzieci oraz młodzież do zapisywania się na turniej w tenisa stołowego o Puchar ks. Proboszcza, zapisy w zakrystii.

10.Są do nabycia świece wigilijnej  pomocy  dzieci w cenie 5 zł.

11.Zapraszamy na Roraty, które  będą odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 6.00.

12. Jest do nabycia Tygodnik Niedziele i Gość Niedzielny, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *