Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Adwentu „ A”

ks. PawełIntencje mszalneDodaj komentarz

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Adwentu „ A”

1. Dziś IV – ostatnia Niedziela Adwentu.

2. We wtorek 24 grudnia ostatnie w tym roku Roraty o godz.6.00. Wieczorem zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej. Pamiętajmy o wspólnej modlitwie, o odczytaniu fragmentu Ewangelii Św. Łukasza o Narodzeniu Jezusa, śpiewie kolęd. Zachowajmy trzeźwość podczas wieczerzy.

3. W środę 25 grudnia, Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Pasterka tradycyjnie o północy . W Antonikach i szpitalu o 22.00. Taca z Pasterki przeznaczona jest na „Fundusz Obrony Życia. W ciągu dnia Msze św. jak w każdą Niedzielę : 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 17.00.

4. Po Pasterce zapraszamy wszystkich parafian i gości na wspólny śpiew kolęd przy szopce.

5. W czwartek 26 grudnia , drugi dzień Świąt św. Szczepana pierwszego męczennika. Porządek Mszy św. Niedzielny. Taca będzie przeznaczona na Kapłański Fundusz Zdrowotny.

6. We piątek 27 grudnia, świętego Jana Msze św. o godz.7.00 i 17.00. Podczas Mszy poświęcenie i rozdanie wina.

7. Za tydzień Niedziela Świętej Rodziny. Ogarniamy myślą i modlitwą nasze rodziny, często borykające się z różnymi trudnościami.

8. Jest do nabycia Tygodnik Niedziele i Gość Niedzielny, zachęcamy do czytania prasy katolickiej są również świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” zapraszamy po Mszy do bocznej zakrystii.

9. Składamy serdeczne podziękowanie za wystrój kościoła i za przygotowanie szopki przed kościołem. Szczególnie dziękujemy: Panu Adamowi Grzebykowi za drewno i za wykonanie szopki Panom: Tadeuszowi Załuskiemu, Markowi Flis, Zbigniewowi Cisek, Markowi Antonik, Zdzisławowi Misztal, Stanisławowi Zagrodzkiemu, Stanisławowi Gelmuda i wszystkim którzy pomagali przy budowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *