Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Przez cały ten czas będziemy wspierać swoją modlitwą i ofiarą ludzi, którzy daleko od nas głoszą Chrystusa w krajach misyjnych. Taca dzisiejsza jest przeznaczona na misje. Z racji Tygodnia Misyjnego gościmy w naszej parafii Ojców Werbistów.
 2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci które przygotowują się do Pierwszej Komunii św. Odpust w Antonikach, suma o godz. 12.00.
 3. Za tydzień taca będzie przeznaczona na budownictwo sakralne.
 4. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnej modlitwy i pamięci za zmarłych. Na stoliku są wyłożone kartki wypominkowe na których wypiszemy imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych polecanych Bogu w modlitwie o ich zbawienie.
 5. Zapraszamy na spotkania Oazy Dzieci Bożych w piątek o godz. 15.30.
 6. Również w piątek zapraszamy na Wieczór Uwielbienia. Tematem będzie II Przykazanie Dekalogu. Rozpoczęcie Mszą św. o godz.17.40.
 7. Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie zaprasza na spotkanie autorskie z Janem Kucą, autorek książki „Miłów prawda i legenda o zaginionej wsi”. Spotkanie odbędzie się w piątek o godz. 17.00.
 8. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieli by zostać ministrantami, spotkania odbywają się w sobotę o godz. 9.30 a o godz.10.00 zbiórka ministrantów na plebanii.
 9. Wczoraj odbył się Dekanalny turniej piłki nożnej halowej ministrantów. Nasi ministranci zdobyli trzy puchary w kategoriach klasy III-IV , VII Gimnazjum oraz Liceum. Awansowali do dalszych rozgrywek. Ministrantom i Lektorom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 10. Od przyszłej niedzieli zmiana czasu z letniego na zimowy, więc śpimy o godz. dłużejJ
 11. Jest do nabycia Tygodnik Niedziele i Gość Niedzielny, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *