Ogłoszenia parafialne na XXV Niedzielę Zwykłą „B”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia parafialne na XXV Niedzielę Zwykłą „B „

  1. Dzisiaj po Mszy św. o gdz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św. .
  2. W poniedziałek spotkanie Oazy Dzieci Bożych na plebanii o godz.16.00.
  3. W czwartek o godz.19.00 próba teatru Warto.
  4. W piątek 28 września zapraszamy na Wieczór Uwielbienia. W tym roku rozpoczniemy cykl katechez na temat 7 grzechów głównych. Rozpoczęcie Mszą św. o godz.18.00.
  5. W sobotę 29 września ministranci wyjadą do Krakowa. Wyjazd o godz.5.00 spod kościoła.
  6. W sobotę, Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  7. Już niebawem rozpocznie się miesiąc październik szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwo różańcowe w naszej będzie o godz.16.30 a o 17.00 Msza św. I taki porządek odprawiania Mszy św. o godz.17.00 w dni powszednie i niedziele pozostanie przez cały rok. Nie będzie zmiany odprawiania Mszy św. na godz. 18.00.
  8. Wczoraj z naszej parafii wyruszyła pielgrzymka na Monastyrz do św. Brata Alberta i była to już ostatnia zaplanowana w tym roku pielgrzymka. Bóg zapałać za udział we wszystkich pielgrzymkach a było ich łącznie osiem z naszej parafii. Wzięło w nich udział ponad tysiąc wiernych. Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych pielgrzymkach z naszej parafii w przyszłym roku.
  9. W ubiegłą niedzielę odbyło się spotkanie Rady Parafialnej. Ustaliliśmy, że najbliższą inwestycją będzie wymiana wszystkich drzwi w kościele i w zakrystii.
  10. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, Tygodnika Niedzieli oraz Gościa Niedzielnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *