Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą „B”

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą „B”

 

  1. Jutro rozpoczynamy miesiąc październik, czas szczególnej modlitwy różańcowej. W naszej parafii nabożeństwa różańcowe codziennie , także w niedzielę o godz. 16.30. Dzieci otrzymają jutro po nabożeństwie plansze na których będą wklejać obrazki na poszczególnie dni przez cały październik. Dla tych którzy zbiorą najwięcej obrazków są przewidziane nagrody na koniec miesiąca. Za odmówienie różańca możemy uzyskać odpust zupełny. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca w naszym kościele szczególnie dzieci i młodzież.

 

  1. Przypominamy, że od jutra Msze św. wieczorne w ciągu tygodnia i w niedzielę będą odprawiane w naszym kościele o godz. 17.00. I taki porządek zostanie już przez cały rok.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w I piątek rano od godz. 6.30 po południu od godz.16.30. Po wieczornej Mszy spotkanie wszystkich, którzy należą do Kół Koronkowych. Prośba, aby wszyscy byli obecni. W Antonikach o godz. 16.00. Do chorych udamy się od godz. 9.00.

 

  1. W piątek o 17.30 spotkanie Oazy Dzieci Bożych.

 

  1. W przyszłą sobotę młodzież z naszej parafii wyjedzie do Warszawy na spotkanie „Stadion Młodych”. Z młodzieżą jadą ks. Marian, i dn Paweł.

 

  1. Za tydzień I niedziela miesiąca, po Mszy o godz.12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Również w przyszłą niedzielę po Msz o 12.00 spotkanie dzieci I Komunijnych i rodziców, podczas spotkania dzieci otrzymają różańce. Po Mszach świętych zbiórka do puszek na Caritas.

 

  1. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Koncert Organowy, rozpoczęcie o godz.18.00. Koncerty będą przez cały październik we wszystkie niedziele o godz.18.00. Zapraszamy serdecznie no to muzyczne wydarzenie, aby umilić jesienne wieczory przy pięknej muzyce organowej i nie tylko.

 

  1. Jest do nabycia Tygodnik Niedziele i Gość Niedzielny, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *