Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą

ks. PawełOgłoszeniaDodaj komentarz

 1. Dzisiaj pierwsza Niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 12.00, wystawienia Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Po Mszach świętych zbiórka ofiar do puszek na Caritas, ofiary zbiorą przedstawiciele Szkolnego Koła Caritas ze Szkoły Podstawowej nr 1.
 3. Rozpoczynamy miesiąc październik, czas szczególnej modlitwy na różańcu. W naszym kościele różaniec codziennie o godz. 17.00. Po różańcu Msza św. Dzieci otrzymały plansze na których będą wklejać obrazki z poszczególnych dni obecności na różańcu w kościele. Gdyby ktoś chciał jeszcze otrzymać taką planszę zapraszam po Mszy do zakrystii. Kto zbierze największą liczbę obrazków dla tych są przewidziane nagrody.  Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych.
 4. Za odmówienie różańca każdego dnia możemy uzyskać odpust zupełny.
 5. W tym tygodniu przypada Pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W Pierwszy piątek spowiedź pół godz. przed Mszą św. W Antonikach o godz. 16.00. Do chorych udamy się od godz. 9.00.
 6. W sobotę weźmiemy udział w akcji „Różaniec do granic”. W ramach tej akcji naszej parafii będziemy się modlić na różańcu o godz.6.30, 9.00, 12.00 i 17.00.
 7. Za tydzień 8 października XVII Dzień Papieski, upamiętniający Pontyfikat św. Jana Pawła II. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz Stypendialny „ Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 8. Od 9 do 10 października będziemy przeżywać w naszej parafii rekolekcje przed Peregrynacją Krzyża Wielkopiątkowego św. Jana Pawła II. W tych dniach Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00, 17.40. W Antonikach o godz. 16.00. Rekolekcje poprowadzi ks. Zygmunt Jagiełło, notariusz kurii naszej Diecezji.
 9. Spowiedź podczas rekolekcji będzie we wtorek pół godz. przed Mszą św.
 10. Środę 11 października o godz. 17.00 przywitamy Krzyż w naszej parafii natomiast 12 października o godz. 15.00 Msza św. na pożegnanie krzyża. Dokładny program peregrynacji podamy w przyszłą Niedzielę.
 11. W najbliższą środę na godz. 16.00 zapraszamy na plebanię dzieci z Oazy Dzieci Bożych oraz wszystkich chętnych, którzy chcą należeć do tej grupy.
 12. Już jest uaktualniona strona internetowa naszej parafii. Możemy do niej zajrzeć intencje i ogłoszenia wkrótce galeria ze zdjęciami.
 13. Jest do nabycia Tygodnik Niedziele i Gość Niedzielny, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *